Iron Man 3 – Demir Adam 3

Iron Man 3 – Demir Adam 3

Milyarder iş adamı, kahraman ve mucit Tony Stark, bu sefer gücü ondan çok daha fazla, hatta sınırsız bir düşmanla karşı karşıya kalıyor. Üstelik bu düşman, o çok sinirlendirecek bir hamle yaparak özel hayatını yok ediyor. Stark şimdi bu olayların kaynağını araştıracağını zorlu bir mücadeleye giriyor. Fakat en yakınlarını korumak için zekasının ve cesaretinin yanı sıra içgüdülerine de ihtiyacı var. Stark’ın bu savaşında kafasında dönüp duran soru ise belki de tüm olayların en can alıcı yanı: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan?
Yarattığı alaycı karakterlerle hayran kitlesini geliştiren Robert Downey Jr.’ı dördüncü kez Tony Stark olarak izleyeceğimiz filmin yönetmenliğini ise Shane Black üstleniyor.
Filmin çekimlerine Kuzey Carolina eyaletinin Wilmington kentinde gerçekleştirilen filmin senaryosu ise Drew Pearce’e ait. Downey Jr.’a Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Jon Favreau, Ben Kingsley, Guy Pearce, Rebecca Hall, James Badge Dale ve Ashley Hamilton isimleri eşlik ediyor.

3D Torrent Film İndir: http://goo.gl/uRZo1J

HD Torrent Link: http://goo.gl/71iOAN

Türkçe Altyazı (Turkish Subtitle) Link:http://bit.ly/13fjFBb

YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN! "Torrent Film İndir" butonu çalışmıyorsa yorumda bildirin, en kısa sürede düzeltelim.
yükleniyor...


 1. aziz diyor ki:

  film ingilizcemi türkçemi

  • apifilm diyor ki:

   sitemizde paylaşılan tüm filmler orijinal dilinde ve alt yazılı olarak paylaşılmaktadır.

 2. Kadir Ş. diyor ki:

  Kardeş bu üstte altyazı dosyası var onu indir , indirdikten sonra altyazı dosyasını filmin içine at , tvden izliceksende 2 dosyanın adını aynı yap

 3. semih diyor ki:

  filmler için teşeekkür ederim. 3d indirdiğim filmleri türkçe dublaj yada altyazı yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dört × dört =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>