Interstellar – Yıldızlararası

interstellar-yildizlararasi-torrent-film-poster

Teknik bilgisi ve becerisi yüksek olan Cooper, geniş mısır tarlalarında çiftçilik yaparak geçinmektedir; amacı iki çocuğuna güvenli bir hayat sunmaktır. Onlarla yaşayan Büyükbaba Donald çocuklara göz kulak olurken, henüz 10 yaşındaki kızı Murph şaşırtıcı bir zekaya sahiptir. Geçmişte bıraktığı biliminsanı kariyerini özleyen Cooper’un karşısına bir gün beklenmedik bir teklif çıkar ve ailesinin, dahası insanlığın güvenliği için zorlu bir karar alması gerekir…
Christopher Nolan’ın, Jonathan Nolan ile kaleme aldığı ve yönetmenliğini sırtladığı filmin yıldız oyunculardan oluşan oyuncu kadrosunda Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Matt Damon, Bill Irwin, John Lithgow ve Michael Caine gibi isimler yer alıyor. Bilimkurgunun yanı sıra dramatik öğeler de içeren filmin senaryosu Fizikçi Kip S. Thorne’nun evrendeki ‘Solucan Delikleri’ teorisinden ilham alıyor.

DVD Torrent Film İndir Türkçe Altyazı İndir

YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN! "Torrent Film İndir" butonu çalışmıyorsa yorumda bildirin, en kısa sürede düzeltelim.
yükleniyor...


 1. muhammet diyor ki:

  1080p mi acaba

 2. kemal diyor ki:

  Yeni filmler bekliyoruz:)

 3. vahit diyor ki:

  Dosya acilmiyo yeni link paylasabilirmisiniz

 4. halil diyor ki:

  Hata:Bir G/Ç aygıt hatası nedeniyle istek yürütülemedi. hatası alıyorum sürekli olarak. Sadece bu film için oluyor. Teşekkürler.

 5. STARMAX diyor ki:

  ADMİN TORRENT LİNKİNDEN ALTYAZI İNİYOR.ALTYAZIDANDA AYNI LİNK İNİYOR

  • apifilm diyor ki:

   Sıkıştırılmış dosyaların birinde alt yazı birinde torrent dosyası mevcut. Ancak çaprazlama konulmuş. Hata düzeltildi. Geri bildirim için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iki × üç =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>